IND-Instituti nacional demokratik


  • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Faksi: 02 3296237

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 84 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj