In Mak Beton

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618387686_85.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

In-Mak Beton është themelua në vitin 2012, si një kompani që operon në sektorin e ndërtimit. Ne menaxhojmë me ndarjen e rërës, bazën e betonit dhe koncesionin për shfrytëzimin e gurit gëlqeror si lëndë parë minerale. Qëllimi ynë është të ofrojmë materiale ndërtimore cilësore që do të plotësojnë standardet ligjore të përcaktuara, për kryerjen me cilësi të lartë të punëve të ndryshme në ndërtim.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj