Имел 95


  • Адреса: Цано Поп Ристов 43
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км
  • Локација: под месарница Деликатес

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30
    Нед од 08:30 до 12:00
  • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Растот во технолошко индустриските развојни зони продолжува и во месец април, со зголемен раст на извозот и увозот и стабилни работни места, покажува редовната ...
сите 37 | | | веќе видена

Трговците увезуваат производи со сомнителен квалитет и предизвикуваат нелојална конкуренција со домашните производители. Граѓаните, поради малата куповна моќ, ...
сите 5 | | | веќе видена

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќсе намалува за 0,50 денар/литар, а малопродажните цени на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98, ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи