Илс инжинеринг

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Захарија Шумљанска 1, објект 3 (Прилепска)
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Локација: Пат за нови гробишта, спроти земјоделско училиште Кузман Шапкарев

  • Телефон 2: 076 355708
  • Факс: 047 227131
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558007628_78.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ИЛС Инженеринг
ИЛС Инжинеринг е професионален сервис на ладилна опрема. Врши и проектирање, монтажа, и изведување на ладилни системи.

-климатизери
-фрижидери
-ладилни витрини
-комор за ладење
-INOX бојлери
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи