Христо Узунов


  • Адреса: с.Другово
  • Место: Кичево

  • Факс: 045 266177

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Птичјиот грип создаде голем недостиг на јајца на европскиот пазар. До крајот на минатата година на живинарските фарми поради оваа болест беа уништени 50 ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи