Hrispak


 • Address : Janko Urdinov 16
 • Place: Gevgelija


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekCards acceptedDelivery

  Stiring Trade


  • Address : Internacionalni brigadi 5-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 15:00

  STYRING TRADE is one of the leading in the region with the main activity distribution of spare parts and engine oils for passenger and light freight vehicles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424765222_46.png?t=true&w=300&h=300

  Mikprom


  • Address : Tashko Karaxha 11-A
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  MikProm is a company dealing with wholesale and retail trade with: grinding tools, cutting tools, hand tools for electric tools, hand tools.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Unior Macedonia


  • Address : Naroden Front 5 lok.7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  The company UNIOR Zrece - Slovenija was founded in 1919 and is one of the companies with the longest tradition on the market in the area of manufacturing hand tools made with high quality materials and inventive design which provides exceptional affordability and satisfactory appearance of the UNIOR tools.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300

  Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Доминантниот сопственик на Еуростандард банка, Трифун Костовски, смета дека нејзиното затворање, со кое „Македонски пошти“ останаа без финансиските трансакции ...
  сите 29 | | | веќе видена

  И во текот на ковид-кризата, извозниот сектор е клучен за економијата. Искуствата покажуваат дека за побрза реална конверегенција, за малите и отворени ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за финансии, Драган Тевдовски, замина во Вашингтон каде што ќе работи во Меѓународниот монетарен фонд. Тевдовски е еден од македонските ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Банкарскиот систем е стабилен, има капацитет да ја поддржи економската обнова по ефективното управување со ковид-кризата и ќе биде еден од основните столбови ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel