Hrisfort

ParkingQasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 274
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10685 км

  • Faksi: xxx 3172258
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638276650_36.gif?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

HRISFORT është kompani me përvojë shumëvjeçare në fushën e tregtisë së produkteve industriale. Programi i shitjeve HRISFORT përmban një numër të madh produktesh të cilat përdoren në industri për qëllime të ndryshme si instalime për ujë, avull, propan-butan, gaz natyror, acide, ajër të kompresuar dhe të tjera.

HRISFORT ofron lloje të ndryshme të valvulave (valvola të sheshta, mbyllëse, valvola me top, valvola pa kthim, levë, elektromagnetike, valvola kontrolli, valvola lëvizëse me aktivizues elektrik ose pneumatik), rregullator nën presion, ndarës kondensate, tregues për kazanë, materiale izoluese, materiale mbyllëse, kompensues, tuba dhe pajisje çeliku dhe fitingje, tuba PPR dhe fitingje, tuba inoksi shavuese dhe fitingje, etj
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj