Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели во Ресен

Лаки Вју


 • Адреса: нас.Отешево
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈10753 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Претор


 • Адреса: Туристичка населба Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈10761 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рива


 • Адреса: с.Стење
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈10757 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 01:00

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Л


 • Адреса: Царев Двор б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈10752 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рот


 • Адреса: с.Коњско
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈10763 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Холидеј


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 243
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈10747 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 154 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи