Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - Бистроа
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани - Национални
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаФен во соба

Шумски фенери


 • Адреса: с.Трново, национален парк Пелистер
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Хотелот Шумски фенери се наоѓа на 900 метри надморска височина во шума, во подножјето на Националниот парк Пелистер еден од најстарите паркови на Балканот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1528871412_92.png?t=true&w=300&h=300

Амбасадор


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 2-а
 • Место: Битола

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барум


 • Адреса: Партизанска 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела куќа


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 20
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Битола


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Булевар


 • Адреса: бул.1-ви Мај 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Гранд


 • Адреса: Воден (Краварски пат) 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7483 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Дајмонд


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Кико


 • Адреса: 1-ви Мај 24
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Конзули


 • Адреса: Томаки Димитровски 37-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гала Гарден


 • Адреса: Томаки Димитровски 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ел Греко


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 101
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капри


 • Адреса: 11-та Македонска Дивизија 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кеопс


 • Адреса: Васко Карангелески 31
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корзо


 • Адреса: Маркс и Енгелс 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Палас


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 48
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Молика


 • Адреса: Бегова Чешма
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7473 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орбис


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиер


 • Адреса: Никола Јонков Вапцаров (Лавчански пат) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиер Центар


 • Адреса: Стив Наумов 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 13 | | | веќе видена

Загрижувачко намалување на бројот домашни и странски туристи, како и ноќевања, покажуваат официјалните статистички податоци за периодот јануари – јули 2021 во ...
сите 37 | | | веќе видена

Препораките за забрзување на растот, фискална консолидација на среден рок, добро владеење и социјална кохезија, развој на човечкиот капитал, намалување на ...
сите 58 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи