Хорти гарденс


  • Адреса: Црвени Брегови б.б
  • Место: Неготино


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712217266_46.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ХОРТИ ГАРДЕНС е семеен бизнис кој се занимава со одгледување на цвеќиња и уредување на зелени површини. Ние се стремиме да ги задоволиме потребите на купувачите и да им служиме на потребите на заедницата со премиум услуги и врвен квалитет, најпрво на домашен пазар а потоа и надвор.

Уредуваме големи и мали компании со украсни растенија, цвеќе, дрвенести растенија, уредуваме дворови и цели паркови.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи