Hildin Komerc


  • Adresa: Braka Miladinovci, Klukovo 17644
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км

  • Telefon 2: 044 330071
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh nga 08:00 deri më 16:00
    Pr nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656319173_89.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Hildin operon në tregun maqedonas që nga viti 1992, gjithmonë duke hapëruar në industrinë e ndërtimit me planifikimin, ndërtimin dhe rindërtimin e objekteve të ndryshme, duke përfshirë objektet rezidenciale dhe industriale. Përveç ndërtimit, ne ju ofrojmë materialet më cilësore për ndërtimin e objekteve tuaja.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Building material

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Building material

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Building material

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roof tiles TONDACH

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roof tiles BRAMAC


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj