Хеми продукт


  • Адреса: Индустриска зона Македонка 50
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7918 км
  • Локација: Во округот на бивши Tекстилен комбинат Македонка

  • Факс: 032 388725
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:30
    Саб од 08:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 151 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 61 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 19 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Кредитокорисниците, од јули па заклучно со октомври, имале можност малку да здивнат во поглед на движењата кај каматите. Просечната ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи