Хеми продукт


  • Адреса: Индустриска зона Македонка 50
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7491 км
  • Локација: Во округот на бивши Tекстилен комбинат Македонка

  • Факс: 032 388725
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:30
    Саб од 08:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 142 | | | веќе видена

Со панел за економските перспективи на Западен Балка, денеска започна 31-виот по ред бизнис форум Копаоник. На него, шефицата на канцеларијата на ММФ во ...
сите 3 | | | веќе видена

Пензионерите кои своите пензии ги добиваат преку сметка во Халкбанк АД Скопје веќе денеска можат да располагаат со средствата. Халкбанк на последниот ден од ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи