Helios Medikal

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 23-A
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 075 342122
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542880434_08.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Helios Medical është një nga kompanitë me rritje më të shpejtë në sektorin farmaceutik dhe ushqimor në Republikën e Maqedonisë.

Aktualisht, është përfaqësues i Gelita, Gjermani, LCA-pahramaceutical, Francë dhe Doppelherz, Gjermani, tre kompani shumë të njohur në sektorin e saj. Punon në fushën e ortopedisë, reumatologjisë, mjekësisë sportive, gjinekologjisë, urologjisë, potencialit mashkullor, fekondimit dhe epshit, dhe kozmetikës mjekësore dhe dermatologjisë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:800 MKD

Doppelherz L-ARGININ 500

Retail Price - VAT Included:300 MKD

Doppelherz MAGNESIUM 400

Retail Price - VAT Included:850 MKD

Doppelherz Kinder Multivitamin Sy ...

Retail Price - VAT Included:960 MKD

Doppelherz HYALURON

Retail Price - VAT Included:450 MKD

Doppelherz IMUNO DIRECT

Retail Price - VAT Included:550 MKD

Doppelherz КАЛЦИУМ + ВИТАМИН Д3

Retail Price - VAT Included:1.360 MKD

Doppelherz VITAL TONIK

Retail Price - VAT Included:550 MKD

Doppelherz БРУСНИЦА + PUMPKIN SEEDS

Retail Price - VAT Included:580 MKD

CH Alpha JOINT GEL

Retail Price - VAT Included:850 MKD

Doppelherz Mens Activ

Retail Price - VAT Included:750 MKD

Doppelherz Vital Pregna

Retail Price - VAT Included:15.000 MKD

Arthrum 2,5%

Retail Price - VAT Included:6.700 MKD

Arthrum 2%

Retail Price - VAT Included:2.360 MKD

Qyra-Intensive care collagen


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj