Хавана


  • Адреса: Прилепски бранители 1/а-2-1
  • Место: Прилеп
  • Локација: Спроти нова општина

  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Владата, на вчерашната 25-та седница, донесе одлука да го предложи на усвојување во Собранието Предлогот законот за изменување и дополнување на Законот за ...
сите 76 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи