Хајри ком


  • Адреса: с.Слатино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00Фото и видео галерија

Градежното трговско претпријатие ХАЈРИ КОМ е дел од групата на претпријатија од мал бизнис. Претпријатието ги исполнува сите услови за реализација на сите задачи и барања почитувајки ги сите правила кои треба да ги има едно претпријатие, како во работење, менаџирање, управување, планирање и одговорност во секоја работна група. Поседува квалитет, сигурност на работното место, стручност, инжиниер за квалификација на железо, градежни материали, градежен план, работи во согласност со сите правила и реформи на градежништво во сите домени на градежништвото.

ХАЈРИ КОМ се наоѓа на територијата на општина Теарце. Освен Теарце, работиме и во Тетово, Скопје, Гостивар, итн. ХАЈРИ КОМ има повеке од 25 вработени кои што работат во три или четири групи, и секоја група брои 5 до 6 работници. Секоја група има раководител кој ја раководи, организира и ја проверува нивната работа се со цел работата да се изврши квалитетно и ефикасно. Претпријатието го обезбедува транспортот на работниците од фирмата до работните места. Освен продажба на градежни материјали, изградба на згради, куќи, фабрики, ХАЈРИ КОМ го обезбедува транспортот на материјалите до клиентите се со цел на најдобра дадена услуга. Како и секое претпријатие има свои менаџери, работни раководители и планирање на работните задачи.

Ова градежно претпријатие првите работни чекори ги започна во Швајцарија, во периодот на 1980-1990. По 90-тите, оваа сила на работници се врати во родниот крај, каде што работи само со градежништво околу 8 години. Подоцна, благодарејки на способностите на сопственикот, од 2000 год.. достигна да делува со целосна потребна документација како фирма, кога и отвори магацин во кој што се сместени сите потребни материјали за градежништво.

Имаме дистанчер за секоја димензија!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Даски

Цена со ДДВ:Побарај цена

Ќерамиди

Цена со ДДВ:Побарај цена

Ќерамиди

Цена со ДДВ:Побарај цена

Арматура

Цена со ДДВ:Побарај цена

Арматура

Цена со ДДВ:Побарај цена

Цигли

Цена со ДДВ:Побарај цена

Цигли

Цена со ДДВ:Побарај цена

Цигли

Цена со ДДВ:Побарај цена

Ќерамиди

Цена со ДДВ:Побарај цена

Ќерамиди


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи