Ха-Ти Транс


 • Адреса: с.Челопек
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7828 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1673424305_67.jpg?t=true&w=300&h=300


  Ха&Ти Транс e компанија чија основна дејност е транспорт со камиони со церада. Вршиме транспорт низ сите земји на Балканот и соседството (Северна Македонија, Косово, Црна Гора, Србија, Хрватска, Словенија, Грција, Бугарија, Унгарија).

  Секогаш сме посветени на исполнување на роковите и безбедно и безбедно транспортирање на секој товар.

  Довербата дадена од нашите клиенти е врвен приоритет за нас. Квалитетот на услугата е секогаш на прво место, бидејќи за нашите клиенти најважно е нивната пратка секогаш да биде во вистинско време, на вистинско место и на најбезбеден начин.

  Зошто да не одберете нас:
  •Наш приоритет е навремен превоз договорен со нашиот клиент.
  •Транспортот е секогаш навреме на договореното место.
  •Секогаш се почитува безбедноста на транспортот.

  Контактирајте на на телефоните +389 44 340842; +389 75 432015 или +389 75 432016, за сите ваши прашања, нашиот тим ви стои на располагање.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи