Gumaterm

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: 11 Tetori 29/1 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9440 км
  • Lokacioni: pranë Kjubi

  • Telefon 2: 071 297968
  • Faksi: 02 3233551
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Gumaterm është kompani e cila merret me shitjen e gumave dhe profileve mikroporesta, plastikë inxhinierie, produkte të gomuara-teknike me çmime të arsyeshme me cilësi të lartë.

Produkte:
• Plastikë inxhinierike
• produkte gomë-teknikë
• Gumë dhe profile mikroporeste
• Ambalazh për paketim

Materialet janë të destinuara për përdorim në industrinë mekanike, ndërtimtari, industrinë e ushqimit, industrinë kimike dhe në amvisëri. Plastika inxhinierike ofron mundësi të gjera dhe përdoret gjithnjë e më shumë si një zëvendësim për metalet e rënda dhe të komplikuara dhe lidhjet metalike në inxhinieri mekanike. Produktet gome-teknike gjithashtu gjejnë aplikimin e tyre në industritë e lartpërmendura. Gama e produkteve plotësojnë materialet e paketimit të përdorura për të mbrojtur mallrat gjatë ruajtjes dhe transportit të tyre

Kompania Gumaterm u themelua në vitin 2002. Fillimet janë graduale por të rëndësishme, duke pasur parasysh specifikat e materialeve dhe mallrave që ne ofrojmë. Gradualisht duke i njohur klientët tanë me mundësitë e ndryshme që ata kanë duke aplikuar materialet tona, nuk merr një hap përpara. Sipërfaqja e vogël dhe e pamjaftueshme për shitje në vitin 2004 u zhvendos në një vend më tërheqës në qendër të qytetit në një hapësirë prej 100 m2.

Ne mund të mburremi që nga fillimi i kompanisë dhe deri më sot, çmimet e materialeve gradualisht shënojnë zvogëlim me qëllim të arrihet një besimin reciprok midis nesh dhe klientëve tanë.

Ne gjithmonë përpiqemi të kënaqim nevojat e konsumatorëve, gjetjen e zgjidhjes optimale dhe të lirë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj