Gumaterm

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: 11 Tetori 29/1 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Lokacioni: pranë Kjubi

  • Telefon 2: 071 297968
  • Faksi: 02 3233551
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Амбалажен материјал за пакување и заштита на стоката при транспорт

Од амбалажни материјали за пакување располагаме со: Рачна стреч фолија, Амбалажна меурчеста фолија, Амбалажна картон хартија, Меурчеста фолија со картон хартија, Пенаста фолија, Алуминиумска со меурчеста фолија.

më shumë
Retail Price - VAT Included:20 MKD

Packaging bubble wrap

Retail Price - VAT Included:11.210 MKD

ПОЛИЕДЕРЕДЕРКЕТОН (PEEK)

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Полиамид (PA 6, PA 6 G, PA + MoS2) ...

Retail Price - VAT Included:500 MKD

ПОЛИЕТИЛЕН (PE)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ПОЛИПРОПИЛЕН (PP)


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj