Гранит-монт


  • Адреса: Малешевска 65-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7433 км
  • Локација: с.Горно Лисиче

  • Факс: 02 3062334

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680075607_77.png?t=true&w=300&h=300


Гранит монт нуди градежни услуги со врвен квалитет во областа на дрвени и метални покривни конструкции на станбени и комерцијални клиенти.

Нашиот тим го сочинуваат квалификувани градежни работници со долгогодишно искуство на проекти за дрвени и метални покривни конструкции.

Користиме разновидна и модерна градежна опрема и алатки за да градење на метални покривни конструкции.

За дополнителни прашања, понуди ви споиме на располагање. Контактирајте не на телефоните 02 3062334 и 075 448368.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи