Гранд слот


 • Адреса: Кадино 10-36
 • Место: Скопје
Дејности:

казина  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708932959_97.png?t=true&w=300&h=300


  Повеќе од 4 години овозможуваме игра, забава и возбуда во Македонија.

  Во контиунитет ги одржуваме и зголемуваме стандардите во обезбедувањето на најдобри и најсовремени игри за нашите клиенти.

  Благодарни сме за досегашната доверба и поддршка од страна на нашите клиенти. Нашата посветеност кон квалитетот и клиентското искуство останува неизменета, и сме возбудени за она што иднината ќе го донесе.

  Постојано се развиваме и растеме, со портфолио на врвни слот машини од реномирани светски производители, како APEX и EGT.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи