Графика Плус


  • Адреса: Качанички пат 54
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово, позади Прима мебел

  • Телефон 2: 075 427600
  • Факс: 02 2636400
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575466606_05.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Графика Плус е печатница специјализирана за дигитален принт во широки формати. Со своето долгогодишно искуство и тим составен од експерти, вљубени во својата професија, допринесува за добивање висок статус помеѓу своите конкуренти на домашниот пазар.

Нашата визија, мисија и крајна цел е задоволниот купувач.
Материјалите кои се користат при изработка на рекламите се од врвен квалитет и во согласност со светските еко стандарди.
Кај нас може да се обратите за изработка на светлосни реклами, тотеми, билборди, мегалајти, брендирање возила, излози, изложбени штандови, графички дизајн..

Нашата главна мисија е задоволниот купувач.
Тоа за нас преставува најголем предизвик и задача. Затоа се трудиме да обезбедиме најквалитетен прозвод по конкурентни цени.
нашето производство не е сериско, го третираме секое барање и секој клиент поединечно. Со задоволство може да потврдиме дека ги задоволуваме потребите и на најпребирливите.

ПЕЧАТЕЊЕ НА :

- ПВЦ фолија
- Церадни платна и банери
- Камионски церади
- Фолија за подна графика
- Билборди/Мегалајти (џамбо)
- Фолија за брендирање на возила
- Картонска амбалажа
- Светлосни реклами
- 3Д Силиконски лепенки
- Дисплеј системи
- Плексиглас (ласерско сечење)
- Настани
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи