Градски


  • Адреса: бул.1-ви Мај 9
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7479 км
  • Локација: до црн мост

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
    Нед од 08:00 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши, кој престојува во неколкудневна посета на Брисел, на денешната средба со еврокомесарот за економија Паоло Џентолини ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи