Градски паркинг-Ѓорче Петров


  • Адреса: пазар Ѓорче Петров
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Мапа

    Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
    сите 35 | | | веќе видена

    Минималната плата порасна за околу 500 денари. Од овој месец нето минималецот изнесува 14 934 денари. Работодавачите имаат законска обврска за бруто плата за ...
    сите 110 | | | веќе видена

    Раст на БДП од 4 проценти, 600 милиони евра за поддршка на домашни и на странски инвестиции, 10.700 минимална пензија, 40 проценти раст на минимална плата и 30 ...
    сите 71 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи