Градски паркинг - Ѓорче Петров


 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км
 • Локација: кај пазарчето Ѓорче Петров


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Од УЈП информираат дека граѓаните кои во Годишната даночна пресметка имаат долг од 1 денар не треба да се грижат ниту да го плаќаат.Долгот од еден денар се ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи