Градски паркинг-дирекција


  • Адреса: Македонија 11-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 02 3091074
  • Факс: 02 3091073
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дигитализацијата на услугите е една од примарните процеси во „Нептун Македонија“, компанијата која континуирано на иновативен начин им го олеснува на ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи