Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Градежни материјали
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Нискоградба
 • Високоградба
 • Скелиња - Трговија И Изнајмување
 • Инженеринг
 • Бетон - Производство И Трговија
 • Бањи - Опрема И Опремување
 • Мермер И Гранит - Производство И Трговија
 • Песок И Чакал
 • Фасади - Материјали И Изведба
 • Санитарии
 • Асфалт И Асфалтирање
 • Каменоломи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежни компании во Гостивар


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

Вилла студио


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7825 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 19:00 • Нед од 13:00 до 19:00

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Картел


 • Адреса: Илинденска 298
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7829 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Броеви за контакт 070/229-102 и 070/345-898.

Картел е комапнија која се вбројува во водечките организации со висок степен на легитимитет во сегментот на металската индустрија.


Астра Колор Трејд


 • Адреса: Циглана 2-17
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7831 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

АНТ Груп


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар

Бала Б. компани


 • Адреса: Кеј Вардар б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Бау груп


 • Адреса: Индустриска Зона б.б.
 • Место: Гостивар

Бени Сервис


 • Адреса: нас.Млаки б.б., п.фах 140
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7828 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Го го Градба


 • Адреса: с.Долна Бањица
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Деспот Инг


 • Адреса: Сретко Крстески 47-а
 • Место: Гостивар

Донгу аг


 • Адреса: с.Форино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7831 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб - Нед од 07:00 до 19:00

Еда компани


 • Адреса: с.Здуње
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7827 км

Еуро-антика


 • Адреса: с.Балин Дол б.б.
 • Место: Гостивар

Јефута инженеринг


 • Адреса: Седек Костоски б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

Кораб Мермер


 • Адреса: Индустриоска зона Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи