Готас


  • Адреса: Народна Револуција 131 лок.1
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈10685 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685617510_47.png?t=true&w=300&h=300


Агенција ГОТАС е основана 2004 година. Важи за угледна и успешна компанија која сите овие години бележи постојан напредок што резултира со брз и континуиран раст на клиенти кои ги користат нашите услуги.

За задоволството на клиентите од нашата услуга зборува соработката со голем број клиенти кои ги користат нашите услуги уште од почетокот на нашето формирање.

За квалитетно дадена услуга имаме добиено бројни признанија и благодарници од страна на нашите клиенти.

УСЛУГИ
- Физичко обезбедување
- Мониторинг-патролно обезбедување
- Техничко обезбедување
- Транспорт на пари
- Бодигард услуги
- Контрола на пристап
- Евиденција на работно време
- ПП алармен систем

Подготвени сме да започнеме долгорочна соработка. Побарајте ја нашата понуда и доверете ни ја вашата безбедност. Јавете ни се +389 75 435 061

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи