Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гостилници
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Гостилници во Штип

Гостилница Миле


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гурман ќоше


 • Адреса: Иво Лола Рибар 42
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еснаф


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Дацо


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меана Традиција


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мотел Винска Куќа


 • Адреса: с.Радање
 • Место: Штип

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Седенка


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7918 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тазе2020


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37 лок.43
 • Место: Штип

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цуна


 • Адреса: Еврејска 15
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штипска куќа


 • Адреса: Вељко Влаховиќ б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи