Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гостилници
 • Ресторани
 • Ресторани - скара
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Гостилници во Прилеп

Аванти ин Кисела


 • Адреса: Цар Самоил 2
 • Место: Прилеп

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ај по една


 • Адреса: Илинденска 16-б
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бисер


 • Адреса: Андон Слабејко 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бунарче


 • Адреса: Македонски Просветители, с.Кривогаштани 2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7460 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гостилница Евро


 • Адреса: Херој Карпош 18
 • Место: Прилеп

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делфин


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани 53
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евро кај Влатче


 • Адреса: Херој Карпош 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Империал


 • Адреса: Борка Утот 22-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кавали


 • Адреса: Јоска Јорданоски 27
 • Место: Прилеп

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лав


 • Адреса: Трајко Николоски 2
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лаки


 • Адреса: Леце Котески 58
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7473 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нерко


 • Адреса: Јане Сандански 39
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орхан


 • Адреса: Тризла 143
 • Место: Прилеп

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скара Стојче


 • Адреса: Сотка Ѓоргиоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сокаче


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 1-а
 • Место: Прилеп

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаст фуд


 • Адреса: Маршал Тито, с.Кривогаштани 59
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фешта


 • Адреса: Херој Карпош 28
 • Место: Прилеп

Дејности:

гостилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Шокот што го предизвика војната во Украина врз цените на примарните производи на светските берзи придонесе за поголема нагорна корекција на стапката на ...
сите 190 | | | веќе видена

Додека сите најави одеа во насока дека Владата ќе се задолжи во странство, и тоа на прилично голема сума, таа пред неколку дена издала домашна обврзница, на ...
сите 17 | | | веќе видена

Видеолотарија Kасинос Австрија ја најавува најновата н аградна игра „ИГРАЈ, СОБИРАЈ И ОСВОИ“ на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи