Гордана Михајловска - Словенечки, Српски, Хрватски / Гордива - Англиски, Германски, Италијански

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.1737, Пајко Маало б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Адвокатска улица (спроти Апелационен суд) Канцеларија 1 во Адвокатска улица старите бараки и Канцеларија 2 Адвокатска улица во зградата на Халк Банка

  • Телефон 2: 02 3085760
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586771308_28.png?t=true&w=300&h=300


Овластен судски преведувач Гордана Михајловска СЛОВЕНЕЧКИ, СРПСКИ И ХРВАТСКИ ЈАЗИК.

ГОРДИВА ДООЕЛ обезбедува преводи од овластени судски преведувачи на/од повеќе јазици:
Англиски, Германски, Италијански, Бугарски, Шведски, Холандски, Полски, Чешки, Грчки, Руски, Француски јазик.

За да добиете проценка за цената и времетраењето на преводот на вашите докуменети Ве молиме испратете ги на нашата е-маил адреса: gordana.slovenecki@outlook.com и јавете се на тел.070 522 225.

Од 2005 год.,ГОРДИВА ДООЕЛ обезбедува преводи за компании и поединци. Нашите преведувачи се искусни кои обезбедуваат високо квалитетни преводи. Обезбедуваме преводи за повеќе јазични комбинации и во повеќе области.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи