Пребарувањето е оптимизирано за

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Голф - терени по градови

Белград Софија

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Голф - терени

Голф клуб св.Софија


  • Адреса: Цариградско шосе 9
  • Место: Софија

Дејности:

голф - терени

Голф клуб Београд


  • Адреса: Ада Циганлија 2
  • Место: Белград
  • Оддалеченст: ≈7606 км

Дејности:

голф - терени

Власта го клекна земјоделието на колена. Над 60 илјади тони јаболка во Преспа стојат во магацините неоткупени. Почнува новата сезона, а земјоделците не знаат ...
сите 48 | | | веќе видена

Има пари за купување резерви на нафта и нафтени деривати. Според она што го има како средства на сметката на Дирекцијата за складирање, апсолутно сме најдобри ...
сите 33 | | | веќе видена

Од полноќ поскапуваат бензините, а цената на дизелот останува иста, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Согласно одлуката, новата цена на ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи