Голем извор


  • Адреса: Борка Талески 15
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10768 км
  • Локација: почеток на Баирот
Дејности:

минимаркети


  • Телефон 2: 075 458643
  • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00
    Нед од 06:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи најавува либерализирање на пазарот на труд за странските работници, првенствено со зголемување на годишните ...
сите 52 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на најниско ниво во последните три недели минатата недела. Инвеститорите се склони кон ризик бидејќи централните банки продолжуваат да ...
сите 53 | | | веќе видена

Со новиот Закон за платежни услуги и платни системи се зголемува заштитата на правата на корисниците на платежни услуги. Давателите на платежни услуги се ...
сите 23 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи