Гоце Делчев


  • Адреса: Васо Карајанов 1
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7980 км
  • Локација: Центар

  • Факс: 034 211564
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
    Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, г. Трајан Ангелоски учествуваше на онлајн форум за трговска и инвестициска соработка помеѓу Општина ...
сите 48 | | | веќе видена

Време зa читање: 8 минути Бизнисмените ги испорачаа првите предлози до новата Влада за подобрување на бизнис климата во земјава. Во фокусот се најболните точки ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи