Гоце Делчев


 • Адреса: с.Стенче
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7403 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Концептот на даночната реформа се заснова на праведност, односно проширување на даночната основа преку ревидирање на даночните ослободувања и повластените ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи