ГМ Фаба

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Доне Божинов 52
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00
    Нед од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540894084_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ГМ Фаба e компанија која се занимава со продaжба на сите видови градежни материјали.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи