Глобал секјурити

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Симеон Кавракиров 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: спроти ТЦ Скопјанка

  • Телефон 2: 02 2460777
  • Факс: 02 2461666
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f6de04cb6d6a50b76c9e97514ae22c33.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Глобал секјурити е лиценцирана компанија за техничко обезбедување. Идејата за создавање на компанија која ќе нуди оптимални решенија за заштита и обезбедување од технички аспект, се роди во 2001 година. Веќе следната година, со основањето на Глобал Секјурити, идејата се реализираше.

- Широк асортиман на производи, секогаш достапни за крајниот купувач, без дополнителни нарачки и чекање
- Испитување на пазарот, со цел да се обезбеди најдобар сооднос меѓу цена/квалитет
- Професионална инсталација
- Техничка поддршка во секое време
- Стандарди за квалитет - Во 2008 година во своето работење Глобал Секјурити го имплементирање стандардот ISO 9001-2000, кој во 2010 година го надогради стандардот ISO 9001-2008.
- Следење на техничкиот напредок
- Дистрибутивна мрежа распространета низ Македонија
- Реклама

Производи:
• Видео надзор
• Контрола на пристап
• Хотелски системи
• Евиденција на раб. Време
• Детекција на пожар
• Алармни системи
• Видеодомофони - dahua
• Видеодомофони
• Проксимити таг и картички
• Печатење картички
• Амбиентално озвучување
• Периметарска заштита
• Cable
• Заштита со магла

Нашата основна цел е задоволен клиент кој во замена за неговата инвестиција добива очекувани резултати. Наш приоритет е максимална сигурност на обезбедениот објект, во комбинација со континуираната грижа за клиентите по инсталацијата.
повеќе
20%заштеда
Цена со ДДВ:930 ден.744 ден.

САМОСТОЕН ДЕТЕКТОР НА ЧАД

20%заштеда
Цена со ДДВ:930 ден.744 ден.

САМОСТОЕН ДЕТЕКТОР НА ВОДА

10%заштеда
Цена со ДДВ:14.942 ден.13.448 ден.

Видеофон сет 2

10%заштеда
Цена со ДДВ:20.646 ден.18.581 ден.

сет 3


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи