Глобал Констракшн ЛН


  • Адреса: Димо Гавровски Кара 29-а
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620716135_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Глобал Констракшн ЛН работи градежништво и буквално иновира од нашите најрани денови, градејќи ги вашите соништа. Секој проект што го преземаме ги користиме најновите достигнувања во материјалите, управување со проектот и одржливоста за да им донесе на нашите клиенти најдобар квалитет, ефикасност и безбедност - нештата кои се најважни за успех.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи