Ѓоре


  • Адреса: Благој Ѓорев 71
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: спрема гимназија, кај новата црква

  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи