Ѓ.К.Скендербег


  • Адреса: с.Порој
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

  • Факс: 044 488022

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Европската Унија планира да ја зголеми минималната можна акциза за цигарите од 1,8 на 3,6 евра за кутија од 20 парчиња. Според предлогот, поскапуваат и е ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи