Гизмо Артс


  • Адреса: Роза Луксембург 15/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: до хотел Роза Дипломатик, кај Католичка Црква

  • Телефон 2: 070 833153
  • Факс: 02 3113963
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Мерките на Министерството за економија даваат резултат, туризмот пополека се враќа во нормала. Последните податоци на Државниот завод за статистика покажуваат ...
сите 62 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи