ГИЖ-Граѓанска иницијатива на жените


  • Адреса: Плоштад Илинден б.б.
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: Во зградата на ЗИК

  • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи