ГИЗ-Германско друштво за интернационална соработка


  • Адреса: Антоние Грубишиќ 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Дебар Маало

  • Телефон 2: 02 3103587
  • Факс: 02 3103564
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Светска банка во најновиот есенски eкономски извештај за Европа и Централна Азија, предвидува дека македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,1 ...
сите 140 | | | веќе видена

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи