Гим Спорт


  • Адреса: Марксова б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7474 км
  • Локација: Во склоп на гимназијата ,,Мирче Ацев''

  • Работно време: Пон - Пет од 19:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи