Гили


  • Адреса: Белградска 59 (Покриена чаршија)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 070 590980
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Денеска попладне премиерот Зоран Заев и главниот и извршен директор и претседател на ТАВ Аеродроми Сани Шенер ќе започнат со доделување на првите договори за ...
сите 6 | | | веќе видена

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 27 | | | веќе видена

Повеќе од половината од домашните банки имаат преземено активности за одобрување „зелени кредити“ на домаќинствата и на корпоративниот сектор, при што дел од ...
сите 49 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи