Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gift-shop
 • Lule dhe lulishte
 • Lodra - shitore
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Suvenire
 • Materiale Dekorative
 • Bizhuteri
 • Punë Dore
 • Lule - Dërgesë
 • Porcelan - Prodhim Dhe Tregti
 • Ndriçim - Shitore
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Qelq - Produkte Prej Qelqi Dhe Tregti
 • Pajisje Shtëpiake
 • Mbulesa Për Mobilje
 • Mobilje Kallami
 • Batanije (Qebe)
 • Jastëk - Prodhim Dhe Tregti
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Çanta
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gift-shop në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Ramos Iliadis


 • Adresa: Boris Trajkovski 34/3 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Ramos Iliadis - Më shumë se 4000 produkte - me shumicë.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

Miniso


 • Adresa: TC Ramstore Mall kati 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Frymëzuar nga moda japoneze dhe stili i jetesës, Miniso ka 11 kategori me gjithsej mbi 8,000 produkte. Shëndeti dhe Bukuria, Produktet Dixhitale..


AneAnturium Viki


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 09:00 deri më 13:00

Atlantik komerc


 • Adresa: Nikolla Martinovski 79
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:30

Atlantik FM është e themeluar në vitin 1990 nga Bozhidar dhe Filimena Matiq. Veprimtaria kryesore e kompanisë është tregti dhe shitje të produkteve më të mira...

Atllantik


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 82, QT Biser lok.69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Bazaro - Karpos


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 106/1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Bazaro-Topansko


 • Adresa: Llazar Trpovski 6, llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00 • D nga 10:00 deri më 18:00

Best Anakonda


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 171-a/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

Bet-Bet Eli


 • Adresa: Gjorgji Kapçev 16-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

gift-shop

Beto


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 67
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:30 • D nga 09:30 deri më 13:30

Kategoritë:

gift-shop

Beto


 • Adresa: Nënë Tereza 5 lok.3 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

gift-shop

Bionti


 • Adresa: QT Radishan 2 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

Bjuti Zare


 • Adresa: Andreja Zograf 24-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км

Kategoritë:

gift-shop

Boki


 • Adresa: Koce Metalec p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Саб 13-17ч

Bonanza Sap Ekskluziv


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 151/3-b lok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Kategoritë:

gift-shop

Bonbonera gift shop


 • Adresa: Kosta Novakoviq 7 lok.24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Buket Beslovski


 • Adresa: Komuna e Parisit 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км

Kategoritë:

gift-shop

Dalija


 • Adresa: Finska p.n. lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

Di Vanja


 • Adresa: Nikolla Vapcarov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

gift-shop

Mapa

Како Влада ќе продолжиме посветено да работиме на унапредување на патната мрежа во земјава, континуирано да го поттикнуваме развојот на сите региони и ...
сите 43 | | | веќе видена

Владата денес ќе се задолжува за нови 61,7 милиони евра. На официјалната страна на Народна Банка на Република Македонија објавена е аукција на државни хартии ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи