Гетекс


 • Адреса: Јане Сандански 46
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км
 • Локација: центар - до слаткарница Виена, спроти КАМ маркет


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Се враќа довербата на граѓаните во штедењето во домашната валута, денарот. Ова секако дека е резултат и на фактот што првата монетарна куќа во земјава, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи