Gestalt centre - Aspekti, Training Institute "Mladen Kostikj"


 • Address : Leninova 12
 • Place: Kocani


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Amigdala


  • Address : Aminta III 73-1/3 (Leninova)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км

  Центарот е професионално ориентирано здружение на психолози, психотерапевти, едукатори, други професионалци, како и студенти во сферата на менталното здравје на човекот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563264728_76.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Psiholoski centar - Anima


  • Address : Naum Naumovski Borce 87-2/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10683 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 20:00

  Animation The Center for Personal Development, Education and Psychotherapy has been set up by a group of psychologists and psychotherapists who want to contribute to the spread of psychology and psychotherapy in the Republic of Macedonia and beyond.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300
  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Centar za semejno zdravje Helio medika 2


  • Address : bul.Jane Sandanski 59-b-10/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10687 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00

  Treatment of drug and alcohol addiction - the most modern, comprehensive, medical and psychotherapeutic, team approach to stable abstinence

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPublic transportDisabled accessChildren welcome

  Sinergija


  • Address : Orce Nikolov 190-3/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10682 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

  We could help you if you are dealing with: depression, anxiety, phobia, panic, obsessive-compulsive symptoms, anorexia, excessive eating (bulimia), adolescent crisis, middle age crisis,...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574239171_32.png?t=true&w=300&h=300

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Mерките и политиките спроведени од страна на Народната банка, како и централните банки воопшто, ги дадоа посакуваните резултати во ублажувањето на ефектите од ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel