Георгиева Саветка


  • Адреса: Ленинова 14-1/13
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: ГТЦ, до општински суд
Дејности:

извршители


  • Телефон 2: 034 329470
  • Факс: 034 329470
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил објави дека просечната плата од месец во месец продолжува да расте и оти економската година ги дава резултатите. ...
сите 51 | | | веќе видена

Промотивен штанд МојДДВ денеска ќе биде поставен во центарот на Прилеп пред супермаркетот Тинекс. На штандот граѓаните ќе може да скенираат фискални сметки, а ...
сите 146 | | | веќе видена

Зголемени се продажните цени во трговијата на мало во вториот во однос на првиот кваратл годинава, а се очекува нивно зголемување и во наредните три месеци. ...
сите 23 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи