Геопроект Прима


  • Адреса: бул.АСНОМ 60-1/9 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км

  • Телефон 2: 071 376428
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

МЗШВ го потсетува дополнителниот заменик-министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, Цветан Трипуновски, да не манипулира со земјоделците, редовните ...
сите 54 | | | веќе видена

Далеку од постхумното ѕвонче за готовина, раст на дигиталните плаќања, наместо тоа, ќе доведе до истребување на пластичните картички, покажува истражувањето на ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи